Aktualności

Klub Hodowców Arion fundatorem nagród w konkurencjach finałowych

Nagrody na konkurencje finałowe funduje Klub Hodowców ARION, obsługujący i wspierający hodowców i właścicieli psów i kotów.

www.arionklubhodowcow.pl

http://www.facebook.com/KlubHodowcowARION

https://www.facebook.com/groups/klubarion

Karmy ARION to szeroki asortyment, wyprodukowanych w Belgii, suchych karm dla psów i kotów. Karm produkowanych są w oparciu o ponad 30 lat doświadczenia i najnowsze osiągnięcia naukowe w dziedzinie produkcji karm dla zwierząt. 

Arion ORIGINAL – to wiodąca linia karm klasy Premium, bezglutenowych, nie zawierających kukurydzy, pszenicy, ani soi. Formuły karm zostały opracowane przy założeniu stosowania najwyższej jakości białek zwierzęcych oraz składników bezglutenowych, nie modyfikowanych genetycznie. Karmy nie zawierają sztucznych barwników ani aromatów. Są karmami kompletnymi, odpowiednio zbilansowanymi, bogatymi w białka zwierzęce najwyższej jakości, będącymi zrównoważonym źródłem witamin i mikroelementów, by zaspokajać potrzeby żywieniowe psów i kotów. Cechują się doskonałą przyswajalnością i zapewniają optymalny przebieg trawienia. Dzięki odpowiedniemu doborowi składników zmniejszają ryzyko wystąpienia nadwrażliwości pokarmowej.

Aktualności

~ Przedwystawowa przypominajka ~

Drodzy uczestnicy tegorocznej Klubowej Wystawy Briardów i Beauceronów oraz Selekcji Polski, pragniemy przypomnieć, by każdy z uczestników Klubówki wydrukował swój numer startowy, który otrzymacie na

Czytaj więcej »