Wystawy klubowe i selekcja

SELEKCJA POLSKI 2022

18.08.2022 Miejsce / Place: teren Zajazdu Jurajskiego, Podlesice 1, 42-425 Kroczyce

Zobacz również:

Wsparcie miłośników briardów i beauceronów

Zachęcamy miłośników briardów i beauceronów do wsparcia i fundowania nagród dla uczestników XXVII Klubowej Wystawy Briardów i Beauceronów.
Kontakt pod adresem Klubu:
klub.briard_beauceron@zkwp.pl

Nowy regulamin selekcji polski

Po długiej dyskusji i zasięgnięciu opinii Członków Głównej Komisji Szkoleniowej, dzięki olbrzymiemu poparciu Zarządu Głównego Związku Kynologicznego w Polsce, w dniu 30 sierpnia 2022 r. Prezydium Zarządu Głównego podjęło uchwałę akceptującą nasze propozycje w zakresie zmiany regulaminu Selekcji Polski dla briarda i beaucerona, zgodnie z zasadami obowiązującymi w większości krajów zrzeszonych w UEBB, w tym przede wszystkim we Francji, jako kraju pochodzenia ras.

Farmina Polska kolejnym sponsorem

Z radością informujemy, że sponsorem karm dla Uczestników 27-ej Klubowej Wystawy Briardów i Beauceronów została Farmina Polska oferująca również linię Team Breeder dla Hodowców

Komfortowe i wysokiej jakości akcesoria TIP-TOP

Jest nam niezmiernie miło powiadomić wszystkich Briardziarzy i Beauceroniarzy, że jednym z fundatorów nagród na zbliżającą się 27 Wystawę Briardów i Beauceronów został sklep internetowy TIP-TOP oferujący najwyższej jakości akcesoria dla psów sportowych i nie tylko!

Twój pies jest aktywnym czworonogiem? Uprawiacie razem agility, canicross, dogfrisbee? Trenujecie obedience, mantrailing, tropienie, flyball lub inne sporty? Bierzecie udział w dogtrekking’ach i kochacie dalekie wędrówki? A może po prostu chcesz zapewnić swojemu pupilowi wygodę i komfort podczas codziennych wędrówek i zadbać o jego zdrowie?

W sklepie www.tiptop24.pl znajdziesz szelki, smycze, buty, kamizelki, pasy do biegania z psem i wszystkie niezbędne akcesoria do codziennych ćwiczeń i spacerów.

TAKI MAŁY, TAKI DUŻY… 😀

Na tegorocznej 27 Klubowej Wystawie Briardów i Beauceronów będzie możliwość zmierzenia swojego briarda lub beacerona przez sędziego kynologicznego!

Każdy zmierzony pies otrzyma potwierdzenie mierzenia wraz z podpisem sędziego.

Chętnych prosimy o zgłaszanie się bezpośrednio na wystawie. Informacje na miejscu u Anny Grządziel-Buhl.

!Pamiętajcie o zabraniu ze sobą rodowodu Waszego psiaka!

Mierzenie wolne od opłat😃

Zapraszamy!

NOCLEGI

UWAGA!

27 Klubowa Wstawa Briardów i Beauceronów oraz Selekcja Polski odbędzie się 17-18.09.2022 r. na terenie Zajazdu Jurajskiego, Podlesice 1, 42-425 Kroczyce, k. Zawiercie.

Informujemy, że jest możliwość rezerwacji noclegów na coroczne święto Naszych Ras w Zajeździe Jurajskim.

www.zajazdjurajski.pl

Zachęcamy do rezerwacji noclegów.